Konsolbord Régence

481659

KONSOLBORD, Régence, 1700-talets första hälft, träskuren dekor och pastellage, förgyllt, höjd 83, 129 x 64 cm

Skador, maskstunget, mindre sargdekor saknas, retuscher

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Konsolbord  Régence

Budhistorik (46 bud)
3447321
13 000
3447319
12 500
3447314
12 000
3447312
11 500
3447311
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.