Tobaksburkar i tenn

481653

TOBAKSBURKAR, 2 st, tenn, 1930-tal, varav en Ystad metall, höjd ca 12,5 resp 20 cm

Bucklor och gravyr

Metall

Monter 16

Tobaksburkar i tenn

Budhistorik (1 bud)

3441381
2017-08-31 21:32:58

2017-09-03 kl 14:56
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.