Rune Jansson pastell

481649

RUNE JANSSON (1918-2014), komposition, signerad och daterad Rune Janson -61, pastell, ca 26,5x34 cm

Rune Jansson pastell

Budhistorik (7 bud)
3466464
600
3466066
550
3466066
500
3466462
450
3466066

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.