Rune Jansson pastell

481648

RUNE JANSSON (1918-2014), kustbild, signerad och daterad Rune Janson -74, pastell, ca 22,5x32 cm

Oinramad

Monter 6

Rune Jansson pastell

Budhistorik (1 bud)

3458121
2017-09-08 18:17:06

2017-09-12 kl 10:10
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.