Skålfat WMF Ikora

481642

SKÅLFAT, WMF Ikora, designad 1938, stämplat WMF IKORA GERMANY SILVERPLATE, diameter 35, höjd 8,5 cm

Slitage, repor, kanten med nagg

Diverse

Monter 15

Skålfat WMF Ikora

Budhistorik (2 bud)

3446954
3444826

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.