Oskar Bergman akvarell

481641

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Träd, akvarell, 26x35 cm, signerad och daterad 1942

Mindre rispa, ramad, dock glaset löst

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (1 bud)

3446584
2017-09-03 15:37:54

2017-09-03 kl 15:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.