Oidentifierad konstnär 1920-tal

481635

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1920-tal, sittande kvinna på kudde, blandteknik på rispapper, 21x19 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Ej ramad, rullveck, smärre skador och bortfall

Budhistorik

2017-09-03 kl 17:52
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.