Carl Magnus oljemålning

481622

CARL MAGNUS (född 1943): "Drakugglan", signerad och daterad Carl Magnus -64, dedikation atergo, olja på duk, 31x54 cm

Carl Magnus oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3448690
550
3448592
500
3448591
450
3448589
3440412

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.