Bestick silver Finland

481620

SOPPSLEV, STRÖSKED, KOMPOTTSKED, MATSKED, silver, modell snäck, stämplade Finland, delvis förgyllda, soppslevens längd 33 cm, totalvikt ca 320 g

Med monogram, slitage

Silver

Visas på begäran

Bestick silver Finland

Budhistorik (4 bud)

3444930
3440468
750
3440468
700
3437376

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.