Universal armbandsur

481590

UNIVERSAL, Genève, armbandsur, stål och guldpläterad 1960/70-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, rektangulär urtavla, stavindex, boett märkt 48806-1, 30x23 mm, krokopressat skinnband

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med fläckar/skador, plexiglas med repor, skinnbandmed slitage

Klockor/Ur

Universal armbandsur

Budhistorik (2 bud)

3439818
3436396

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.