Pierre Olofsson färglitografi

481586

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, epreuve d´artiste, färglitografi, bladmått ca 54x38 cm

utan glas

Fack 19

Pierre Olofsson färglitografi

Budhistorik (28 bud)
3446063
2 400
3446032
3445516
3445001
1 900
3442186
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.