Iva Hüttnerová oljemålningar

481585

IVA HÜTTNEROVÁ (född 1948): (2) Mystiska kompositioner, signerade och dtaerade Iva 1990 resp 88, olja på pannå, 34x24 resp. 38x37 cm

Fack 20

Iva Hüttnerová oljemålningar

Budhistorik (4 bud)

3447433
3444229
3435583
950
3434070
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.