Karl Axel Pehrson färglitografi

481583

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition signerad och daterad K.A. Pehrsson -93, färglitografi, 46/140 ca 44x55 cm

Fack 10

Budhistorik (4 bud)

3446308
3433168
3446307
3433168

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.