Väggappliquer nyrokoko

481570

APPLIQUER, 1 par, för 3 ljus vardera, 1800-talets slut, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 23 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Smärre slitage

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 10

Väggappliquer nyrokoko

Budhistorik (4 bud)

3449367
450
3449366
3449365
3445630

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.