Figurienr i porslin Triebner, Ens & Co

481568

FIGURINER, 1 par, rokokosällskap, porslin, omkring 1900, Triebner, Ens & Co (1894-1910), Tyskland, bemålad dekor, och förgylld dekor, höjd ca 18 cm

obetydligt nagg

Keramik/Porslin

Monter 15

Budhistorik (15 bud)
3446028
3445609
3445803
950
3445609
900
3445801
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.