Sideboard 1950/60-tal

481563

SIDEBOARD, 1950/60-tal, ek, med sarg, inredd med lådor och hyllplan, etikettmärkt Skaraborgs möbelindustri Tibro, höjd 92, 44,5x160,5 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Sideboard 1950/60-tal

Budhistorik (5 bud)
3446033
850
3443937
3443172
750
3435360
700
3435082

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.