Skulptur alabaster

481557

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, Törnutdragaren, gipsalabaster, höjd ca 62 cm.

Lagningar, förstärkt botten

Konst, Skulpturer

Rum 5

Skulptur alabaster

Budhistorik (7 bud)
3434846
4 800
3434845
3434844
3434843
3434842

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.