Porträtt

481556

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/190-tal): (2) Dam- och herrporträtt, osignerade, olja på duk, ca 60x50 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 22

Porträtt

Budhistorik (10 bud)
3447017
3446810
3447016
3446810
3446736
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.