Anton Genberg oljemålning

481555

ANTON GENBERG (1862-1939): Motiv från Nordingrå, signerad A. Genberg 1911, olja på duk, ca 60x80 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3446492
6 400
3439692
6 200
3446490
6 200
3439692
6 000
3446489
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.