Axel Lindman oljemålning

481554

AXEL LINDMAN (1848-1930): Grönt sommarlandskap, signerad och daterad Axel Lindman 1907, olja på pannå, ca 36x45 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 23

Axel Lindman oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3447382
3447376
3447370
1 900
3447368
1 600
3447364

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.