Piedestaler i form av kolonner

481552

PIEDESTALER, 1 par, 18/1900-tal, kolonnformade, träskuren dekor, marmorerade och kannelerade, kvadratiskt fundament, höjd ca 85, 50x50 cm

Slitage, skavmärken

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Budhistorik (14 bud)
3447238
2 600
3446829
1 900
3446827
1 800
3446826
1 700
3445669
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.