Bokhylla Nordiska Kompaniet

481550

NORDISKA KOMPANIET, bokhylla, 3 sektioner, 1900-talets mitt, underskåp med dörrar, överskåp med hyllplan, nermonterbart system, höjd ca 210, bredd 3x95 cm

Bruksslitage, vissa skador

Möbler, Hyllor, Design

Rum 9

Bokhylla Nordiska Kompaniet

Budhistorik (12 bud)
3445886
850
3444047
3435725
750
3433686
700
3435696
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.