Fåtölj Pernilla design Bruno Mathsson

481546

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtölj, bok, sadelgjord, nackkudde klädd i beige canvas, stämplad Bruno Mathsson Dux, sitthöjd ca 28 cm

Senare sadelgjord, ej originalskruvar, bruksslitage, fläckar.

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 11

Budhistorik (15 bud)
3458306
3 800
3465225
3 600
3458306
3 400
3464862
3 200
3458306

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.