Karmstol Eva design Bruno Mathsson

481544

BRUNO MATHSSON, "Miranda", karmstol, bok, sadelgjord, stämplad Mathsson International 1992, sitthöjd ca 40 cm

Senare sadelgjord, ej originalskruvar, bruksslitage, fläckar.

Möbler, Stolar, Design

Rum 22

Budhistorik (13 bud)
3464906
3464880
2 800
3464880
2 600
3464843
2 400
3464715

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.