Golv/bordskandelaber förgylld

481541

KANDELABER, 1800-tal, senempire, förgylld brons, för sju ljus, dekor med akantusblad, på klofötter, höjd ca 96 cm

Metall, Belysning

Kundcenter

Golv/bordskandelaber förgylld

Budhistorik (9 bud)
3444911
17 000
3444752
16 500
3441644
16 000
3441643
15 000
3441640
7 200

Slutpris SEK:
17 000
1 712 EUR, 1 945 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.