Kandelabrar 1 par

481537

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, 4 armade, 5 ljuspipor, sockel i sten, försilvrad mässing, tassfötter, höjd 45 cm

Lagningar och skador, saknar 2 ljusmanschetter

Metall, Belysning

Hylla 4

Kandelabrar 1 par

Budhistorik (20 bud)
3446632
3445869
1 400
3446631
1 400
3445869
1 300
3446624

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.