Korkskruvsamling

481534

KORKSKRUVAR, 20 st, huvudsak 1900-tal, varierande utföranden, bl.a "Barman opener", Yprim, i form av katt, hund, med motiv av stadshuset, mm

Slitage

Diverse

Monter 15

Korkskruvsamling

Budhistorik (19 bud)
3446058
3446060
3446058
2 800
3446057
2 600
3446050
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.