Axel Nyman

481529

AXEL NYMAN (1800-tal): Marinmotiv, signerad och daterad Axel Nyman 1901, akvarell 53x74 cm

Ytskador, fläckar

Konst, Äldre måleri

Fack 3

Axel Nyman

Budhistorik (1 bud)

3439702
2017-08-30 22:48:26

2017-09-03 kl 13:52
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.