Fåtöljer med fotpallar

481526

FÅTÖLJER med FOTPALLAR, 1 par, 1970/80-tal, klädsel i rött skinn, fåtöljernas totalhöjd ca 88, fotpallarnas höjd 44 cm

Hårt slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 18

Fåtöljer med fotpallar

Budhistorik (7 bud)
3447398
550
3447389
500
3447383
450
3446659
3442737

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.