Tora Vega Holmström

481525

TORA VEGA HOLMSTRÖM (1880-1967): Stilleben, signerad TVH, olja på duk, ca 72x60 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Tora Vega Holmström

Budhistorik (32 bud)
3460224
8 600
3460207
8 400
3460190
8 200
3460197
8 200
3460190
8 000

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.