Korkskruvsamling

481517

KORKSKRUVAR, ca 90 st, huvudsak 1900-tal, varierande utföranden, bl.a trä, rostfritt, mm

Slitage

Diverse

Visas på begäran

Korkskruvsamling

Budhistorik (26 bud)
3446146
1 900
3446137
1 800
3446136
1 700
3445860
1 600
3446135

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.