H Öfverström

481515

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Eka, signerad H Öfverström, olja på duk, ca 50x60 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

H Öfverström

Budhistorik (20 bud)
3444776
1 700
3461152
1 600
3444776
3461151
1 400
3444776
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.