Esaias Thorén Ballongerna

481512

ESAIAS THORÉN (1901-1981), "Ballongerna"
Signerad och daterad E. Thorén -68. Olja på pannå, 69 x 80 cm.

Ytmärken

Kundcenter

Esaias Thorén Ballongerna

Budhistorik (5 bud)
3444561
7 000
3437782
6 000
3436971
5 000
3436600
3434236

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.