John Ahlgren

481511

JOHN AHLGREN (född 1934): Komposition med insekter, signerad samt daterad -67, olja på duk, ca 100x104 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

John Ahlgren

Budhistorik (30 bud)
3460422
3 200
3460426
3460422
2 800
3460424
2 600
3460422
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.