Korkskruvsamling

481507

KORKSKRUVAR, ca 50 st, huvudsak 1900-tal, varierande utföranden, bl.a trä, mässing, rostfritt

Slitage

Diverse

Korkskruvsamling

Budhistorik (7 bud)
3445925
550
3445841
500
3445841
450
3441840
3441933

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.