CM Lundberg, teckning

481506

CM LUNDBERG (född 1972): Utan titel, signerad och daterad CM Lundberg 29.1.08, bläck, tusch och blyerts på papper, 101x71cm

PROVENIENS: Galleri Niklas Belenius, Stockholm

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri

Rum 22

CM Lundberg, teckning

Budhistorik (3 bud)

3437892
3437283
3436337

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.