Soffa tidigt 1900-tal

481502

SOFFA , enligt uppgift Taserud, Arvika, tidigt 1900-talet, björk, delvis skuren dekor, klädd i grönt sammet, längd 207, höjd 85, sitthöjd 45 cm

kompletterad, något omarbetade ben, mindre slitage

Möbler, Soffor

Soffa tidigt 1900-tal

Budhistorik (37 bud)
3450721
5 600
3450719
5 400
3450710
5 200
3450712
5 200
3450710
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.