Stig Jonzon oljemålning

481501

STIG JONZON (1913-87): '' Uppdragna båtar gårdslösa Öland'', signerad och daterad S Jonzon -41, olja på duk, ca 55x80 cm

Fack 15

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3446321
550
3445459
500
3446319
450
3445459
3436457

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.