Oidentifierad konstnär gipsrelief

481491

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Relief i gips med bataljscen, signerad Lavastre, mått inklusive ram ca 32x39 cm

Mindre skador/lagningar

Diverse, Konst, Skulpturer

Tavelvagn 1

Budhistorik (12 bud)
3455891
900
3452193
850
3454090
3452193
700
3454088
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.