Oljemålning

481488

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustmotiv, signerad J Åkerman, olja på duk, ca 80x90 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3446350
1 300
3445997
3445595
3445455
3445594
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.