Hans Erik Eriksson oljemålning

481484

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Skogslandskap, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, 122x61 cm

Rum 9

Budhistorik (7 bud)
3449568
3447448
750
3436263
700
3436263
600
3447445
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.