Hans Erik Eriksson oljemålning

481482

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Fjällandskap, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, 85x122 cm

Ramskada

Fack 36

Budhistorik (6 bud)
3439615
550
3438223
500
3439614
450
3438223
3438683

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.