Hans Erik Eriksson oljemålning

481480

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997):"Landskap med bäck, signerad Hans Erik Eriksson, olja på duk, 12x46 cm

Lös i ramen

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

3438701
3438676

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.