Handspegel tenn art deco

481460

HANDSPEGEL, 1900-talets första hälft, tenn, reliefdekor av kvinna samt hjortdjur, monogramsignerad, stämplad Herman Bergman Fud, diameter 13,5 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Monter 18

Handspegel tenn art deco

Budhistorik (1 bud)

3442602
2017-09-01 14:22:09

2017-09-03 kl 20:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.