Olle Baertling färgserigrafi

481455

OLLE BAERTLING (1911-1981): Denu, färgserigrafi, 1960, signerad och numrerad Baertling 43/100, bildmått ca 74x38

Fläck/gulnad i papprets nedre del

Kundcenter

Olle Baertling färgserigrafi

Budhistorik (15 bud)
3446317
20 000
3445198
19 500
3440900
19 000
3438842
18 500
3434628
18 000

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.