Bordslampa

481454

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, stor modell med belysning i skärm och fot, polykromt dekorerad, höjd ca 90, diameter 50 cm

Visst slitage

Belysning, Bordslampor

Bordslampa

Budhistorik (10 bud)
3447278
900
3447322
850
3447278
650
3447297
600
3447278
550

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.