Sjömanskista 1800-tal

481453

SJÖMANSKISTA, 1800-talets andra hälft, bemålad i grönt, invändigt med lådfack, höjd ca 41, 94x44 cm

Slitage, lås saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Sjömanskista 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
3445390
1 700
3442545
1 600
3445388
3442545
1 400
3445387
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.