Ardy Strüver blandteknik

481441

ARDY STRÜVER (född 1939):"Night in Tunesia", signerad och daterad Ardy Stockholm 1963, blandteknik, ca 43x49 cm cm

Fack 22

Ardy Strüver blandteknik
Budhistorik (26 bud)
3447128
4 200
3447115
3447114
3 800
3447112
3 600
3447107
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.