Karin Ögren oljemålning

481438

KARIN ÖGREN (född 1956): "Komposition", signerad och daterad a tergo Karin Ögren 1989, olja på duk, ca 40x350 cm; oramad

Smärre krackeleringar

Fack 17

Karin Ögren oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3433460
3445766
1 400
3433460
1 300
3435258
3433460

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.