Kuverttallrikar

481436

KUVERTTALLRIKAR, 12 st, tenn, Pewter Norway, diameter ca 28 cm

Slitage, repor

Diverse, Metall

Monter 15

Kuverttallrikar

Budhistorik (15 bud)
3447078
1 300
3447012
3447057
3447012
3446838

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.